Bajnokság mérkőzései : 1.forduló + fényképek

1.forduló + fényképek

A Szerkesztő  2009.08.12. 21:39

Bajnoki 1. forduló

DVSC-UTE  2-3  (1-0)

Ma Debrecenbe látogatott csapatunk, ahol az első Bajnoki mérkőzésünket játszottuk.

Izgultak a srácok, mert erős ellenfélnek számít a Loki csapata, és mert ez volt az első Bajnoki mérkőzésük az új edzőjükkel / Barnás József/.

A mérkőzés második percében lőttünk egy kapufát, utána volt egy mellérúgásunk,és egy pár kapura rúgásunk, de gólt az első félidőben nem rúgtunk.Nem úgy a DVSC, akik a 13. percben szögletrúgás után, a nagy kavalkádban,1 méterről  betaláltak a kapuba. Az első félidő 1-0 -val zárult.

A második féidőben, mi kerültünk vezetésbe. A 46. percben Solavy Dániel a kapu előtt kicselezte a védőket, és már senki nem gondolta, hogy ebből még gól is származhat, de, győzött Dani, és ezáltal kiegyenlítettünk. Eután a srácok elkezdték hinni , hogy ezek után akkor még győzni is lehet, és nagyobb önbizalommal játszottak.

A második gólt az 56. percben löttük. Kádár Máté megkapta a labdát, és egy csel után a hosszú pipába lötte: 1-2.

Itt még nagyon örültünk a vezetésnek, mert a következő ellentámadásban  az 57. percben ,sajnos kiegyenlített az ellenfél.

Itt okulni lehet, hogy a labda csak akkor van kinnt, hogyha a bíró is úgy látja, és belefúj a sípjába.Ha nem, akkor a játék folytatódik, és nem szabad megállni!!!

Az utolsó percben az edzőnk  beküldte a 4. cseréjét is,

/L. Kiss Norbert/  ezáltal frissült a támadó erőnk.

Elindult egy támadás , melyben  kiugratták L. Kiss Norbertet, aki egy az egy ellen ment, és berúgta a győzelmi gólunkat a 70. percben.

Ezután volt 2 perc hosszabbítás, és a végeredmény 2-3 lett a mi javunkra.

A játék összességében izgalmas volt, kétszer lehetett észrevenni a fáradság jeleit. Műfűves pályán játszottak , idegenben, és a végeredmény : Győzelem

Góllővők:

13' DVSC              1-0

46' Soulavy Dániel    1-1

56' Kádár Máté        1-2

57' DVSC              2-2

70' L. Kiss Norbert   2-3

Sárgalapot kapott : Hegedűs Ádám, Baross Gábor

Szép volt Fiúk, csak így tovább! A következő bajnokink szombaton lesz hazai pályán , ahol a TIsza Volán csapatát fogadjuk.